Carmen inwestuje w halę magazynową

2023-03-24
Carmen inwestuje w halę magazynową

Firma Carmen podjęła decyzję o zakupie namiotowej hali magazynowej. Jej przedstawiciele posiadają już szczegółową wizję na temat tego, jak miałaby ona wyglądać i oczekują, że przyniesie im wiele korzyści, wśród których znajdzie się między innymi usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala magazynowa ułatwi procesy dystrybucyjne

Obiekt będzie posiadał powierzchnię nie mniejszą niż 200 m2 i będzie dysponował wiatą oraz bramą zamykaną automatycznie. Zadbano o to, by dobrze znosił niesprzyjające warunki atmosferyczne, a zwłaszcza intensywne opady śniegu i silny wiatr. Hala zostanie zamontowana w Jasienicy, a więc tam, gdzie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. Umożliwi ona wdrożenie inteligentnych rozwiązań z zakresu logistyki, a konkretniej – dystrybucji artykułów leczniczych bazujących na pochodnych konopi indyjskich. Carmen to firma o ponad trzydziestoletnim doświadczeniu, która specjalizuje się w sprzedaży hurtowej artykułów biurowych, wyrobów tytoniowych, środków czystości oraz produktów sezonowych.   

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU