Cargo – partner z nowym magazynem w Lublanie. Jakie innowacje się w nim znalazły?

Firma cargo – partner oficjalnie otworzyła swój nowy magazyn w Lublanie, dzięki któremu centrum logistyczne należące do marki powiększyło się i posiada obecnie powierzchnię wynoszącą aż 39 100 m2. To interesująca inwestycja, w której zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań takich jak chociażby lądowisko dla dronów, które są w stanie dostarczać paczki – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesne centrum logistyczne w doskonałej lokalizacji

Realizacja przedsięwzięcia wynika z dynamicznego rozwoju, który sprawił, że dotychczasowy magazyn cargo – partner osiągnął limit pojemności już w ciągu roku. Stało się to impulsem do dalszej rozbudowy, która nastąpiła szybciej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Nowy obiekt powstał zaledwie w ciągu jedenastu miesięcy, a jego wartość wycenia się na 12 milionów Euro. Ma różnorodny i funkcjonalny charakter. Znalazły się w nim wysokiej klasy biura do wynajęcia, magazyny oraz specjalny punkt odbioru i zwrotu przesyłek. W kompleksie zainstalowano zaawansowane technologicznie systemy klimatyzacji, posiada on 59 doków załadunkowych oraz 48 000 miejsc paletowych. Z pewnością pozwoli firmie usprawnić wiele procesów logistycznych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane