Capri Sun wybuduje fabrykę soków w Stargardzie

Capri Sun prowadzi intensywne przygotowania do budowy zakładu specjalizującego się w produkcji soków spożywczych. W tym celu firma nawiązała współpracę z dwoma innymi przedsiębiorstwami: Niras oraz Tajmyr – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy zakład produkcyjny stanie się impulsem dla lokalnego rynku pracy

Inwestor nabył 14 ha gruntów znajdujących się w obrębie Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii położonego w specjalnej strefie ekonomicznej. Obecnie znajduje się na etapie uzyskiwania zezwoleń na zagospodarowanie terenu. Gdy będzie dysponował całą niezbędną dokumentacją, zostanie wybudowany kompleks złożony z obiektów przetwórstwa spożywczego. Ich łączna powierzchnia wyniesie aż 37 700 m2! Bez wątpienia nowa fabryka stanie się ważnym impulsem dla lokalnej gospodarki i szansą dla osób poszukujących zatrudnienia. Zostanie w niej bowiem utworzonych około 100 miejsc pracy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne. Pomagamy także w finalizacji transakcji.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane