Canpack inwestuje w rozbudowę kompleksu produkcyjnego

Canpack intensywnie pracuje nad realizacją przedsięwzięcia, w ramach którego kompleks produkcyjny położony w Bydgoszczy zostanie rozbudowany. Zaplecze firmy powiększy się o nową halę o charakterze produkcyjno – magazynowym, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i zwiększeniem mocy wytwórczych marki – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala sprawi, że moce wytwórcze firmy wzrosną  

Wiadomo już, że hala będzie posiadała kubaturę, która przekroczy 140 000 m3. Stwarza to spore pole do popisu co do jej zagospodarowania. W projektowaniu obiektu brało udział Biuro Architektoniczne Michał Łukowski i MIT Pracownia Projektowa Dariusz Tuliński. Wszystko wskazuje więc na to, że będzie to funkcjonalna nieruchomość, która przyniesie przedsiębiorstwu liczne korzyści. Canpack to renomowany polski producent opakowań metalowych dla przemysłu chemicznego i spożywczego, który jest obecny na rynku już od 1992 roku. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że to nie ostatnia taka inwestycja, której się podejmuje. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane