Canpack inwestuje w Brzesku

2021-04-29
Canpack inwestuje w Brzesku

Firma Canpack podjęła decyzję o budowie nowej hali produkcyjnej w Brzesku. Obiekt ma zostać oddany do użytku w 2022 roku.- informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesna linia produkcyjna

Canpack to lider w produkcji opakowań metalowych w Europie, który także eksportuje swoje wyroby do Azji, Afryki oraz Ameryki Południowej. Rosnące zapotrzebowanie na towary firmy oraz konieczność zwiększenia mocy przerobowych zaowocowała budową nowej hali produkcyjnej, w której wytwarzane będą wieczka do opakowań aluminiowych. Nowa hala powstanie w Brzesku, a jej budowa pochłonie około 50 milionów dolarów. Nowa hala wyposażona zostanie w najnowocześniejszą na świecie linię produkcyjną, która cechuje się dużą wydajnością. W Brzesku funkcjonuje już jeden oddział firmy, który został oddany do użytku w ubiegłym roku, a którego budowa pochłonęła 16 milionów dolarów. Nowa inwestycja to doskonała wiadomość dla lokalnej gospodarki oraz rynku pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to, abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU