CTPark Opole zostanie rozbudowany. Z czego wynika ta decyzja?

Park przemysłowo-logistyczny CTPark Opole urośnie o kolejną, piątą już halę. Decyzja o powiększeniu kompleksu jest związana z dynamicznym rozwojem jednego z najemców, marki UFI Filters Poland, która podwoi zajmowaną dotychczas przestrzeń wynoszącą 6000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Hala przyjazna środowisku naturalnemu

Obiektowi nadano nazwę OPO 2B. Zaprojektowano go w taki sposób, by nie tylko gwarantował komfort użytkowania, ale też był przyjazny środowisku naturalnemu. Zostanie przystosowany do montażu paneli fotowoltaicznych oraz wyposażony w specjalny system inteligentnego monitorowania zużycia mediów. W rezultacie koszty związane z jego eksploatacją będą znacznie niższe i dużo łatwiej będzie można je kontrolować. Jeśli prace będą przebiegały zgodnie z przyjętym harmonogramem, UFI Filters Poland wprowadzi się do niego już w trzecim kwartale bieżącego roku. Ten włoski producent systemów filtracyjnych przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej będzie mógł dzięki temu usprawnić wiele procesów logistycznych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane