CTPark Gdańsk Port z nowym najemcą. Kto nim jest?

Do kompleksu logistycznego CTPark Gdańsk Port wkrótce wprowadzi się kolejna firma. To NEFAB Packaging Poland, która wynajęła w obiekcie niemal 11 000 m2 powierzchni o charakterze przemysłowo – magazynowym i utworzy tam swój największy oddział w Polsce – informuje JARTOM Real Estate.

Dodatkowa powierzchnia magazynowa ułatwi składowanie wyrobów

Wiadomo już, że przestrzeń posłuży marce do przechowywania gotowych wyrobów oraz półproduktów. Będzie też wykorzystywana do wytwarzania różnych rodzajów opakowań i świadczenia usług z zakresu ich czyszczenia. Dzięki temu, że przedsiębiorstwo otrzymało do swojej dyspozycji nie tylko magazyny, ale i zaplecze biurowe, usprawnionych zostanie wiele procesów logistycznych. Dlaczego akurat CTPark Gdańsk Port? Kluczową rolę odegrała wspaniała lokalizacja, która pozwoli na umocnienie rynkowej pozycji w województwie pomorskim. Znakomity dostęp do transportu lotniczego, kolejowego, drogowego i morskiego zaowocują dobrze zoptymalizowaną i bezproblemową dystrybucją towarów. Potencjał tego miejsca dostrzegły także inne firmy, gdyż pierwszy z budynków wchodzących w skład CTPark Gdańsk Port jest już wynajęty niemal w 70%. Wszystko wskazuje na to, że ta liczba będzie rosnąć. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane