CTP wybuduje nie jeden, a trzy nowe parki logistyczno-przemysłowe

CTP kontynuuje dynamiczny rozwój na polskim rynku i przygotowuje się do budowy aż trzech nowych parków logistyczno-przemysłowych. Wiadomo już, że powstaną one w Bydgoszczy, Łodzi oraz w Częstochowie, a ich łączna powierzchnia przekroczy 215 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate. 

Parki logistyczne w starannie przemyślanych lokalizacjach

Umiejscowienie nieruchomości zostało starannie przemyślane. W Bydgoszczy deweloper zyska kompleks złożony z dwóch budynków o wielkości ponad 48 500 m2. Istotną zaletą jest w tym przypadku niewielka odległość od ośrodków uniwersyteckich, która ułatwi stworzenie zespołu złożonego z wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych pracowników. Bliskość dróg ekspresowych S5 i S10 pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Druga inwestycja, której nadano nazwę CTPark Łódź Airport, powstanie nieopodal portu lotniczego i będzie składała się z trzech budynków o metrażu, który sięgnie 69 000 m2. Ostatni park zostanie wybudowany jedyne 5 km od Częstochowy. Będą to dwa obiekty zaprojektowane z myślą o potrzebach firm produkcyjnych i operatorów logistycznych. Trzeba przyznać, że brzmi to bardzo obiecująco, pozostaje więc śledzić dalsze poczynania dewelopera. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane