CTP wkracza do gry i kupuje duże tereny w Toruniu

Lider z branży nieruchomości przemysłowych i logistycznych przejmuje tereny w Toruniu i planuje dużą inwestycję, która zmieni krajobraz gospodarczy tego miasta. Ponadto deweloper planuje budowę parków magazynowych w innych polskich miastach. - informuje JARTOM Real Estate

CTP wkracza do gry i kupuje duże tereny w Toruniu

Firma CTP, największy giełdowy deweloper w Europie, rozpoczyna ekscytujący projekt w Parku Przemysłowym Elana w Toruniu. Powstanie tam nowoczesny kompleks magazynowo biurowy na wynajem. To jednak nie koniec, gdyż deweloper nabył atrakcyjne grunty w trzech innych strategicznych lokalizacjach. To część strategii firmy, która zakłada zainwestowanie w Polsce aż 300 milionów euro. Toruń, Łódź i warszawska aglomeracja mają być miejscem, gdzie powstaną nowoczesne parki biznesowe CTP, dostosowane do współczesnych potrzeb rynkowych. Potężny wkład CTP w rozwój sektora nieruchomości w Polsce zapowiada dynamiczny rozwój branży logistycznej, przemysłowej i magazynowej. Planowane parki biznesowe skierowane będą do różnych typów najemców, co przyczyni się do zróżnicowania i wzrostu rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane