CTP przygotowuje się do budowy centrum logistycznego. Gdzie ono powstanie?

Spółka CTP konsekwentnie realizuje plany związane z budową nowego centrum logistycznego. Może pochwalić się już sporym sukcesem, którym jest wygranie przetargu na sprzedaż gruntów o wielkości 8 ha zlokalizowanych w Legnicy – informuje JARTOM Real Estate.

Nowe centrum logistyczne to wielomilionowa inwestycja

Sfinalizowanie transakcji kosztowało CTP nieco ponad 15 milionów złotych. To właśnie w Legnicy powstanie wspomniana nieruchomość, która najprawdopodobniej będzie oferowała wysokiej klasy powierzchnie magazynowe i nie tylko. Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, gdy przedsiębiorstwo zdecydowało się na realizację inwestycji w tym regionie. Posiada tam już grunty, których łączna wielkość wynosi 22,5 ha. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.
Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą. Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane