COSMOTECH inwestuje w budowę hali magazynowo – produkcyjnej o interesującym zastosowaniu

2021-09-20
COSMOTECH inwestuje w budowę hali magazynowo – produkcyjnej o interesującym zastosowaniu

COSMOTECH wybuduje halę o charakterze magazynowo – produkcyjnym zlokalizowaną w Bytomiu. Obiekt będzie posiadał spory potencjał, gdyż zgodnie z przyjętymi planami, stanie się miejscem utworzenia centrum badawczo – rozwojowego nowych technologii – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala magazynowa pomoże we wdrażaniu innowacji

Inwestycja obejmuje budowę jednopiętrowej hali magazynowo – produkcyjnej oraz obiektu biurowo – socjalnego złożonego z dwóch kondygnacji. Bliskość linii produkcyjnych i części administracyjnej oraz socjalnej usprawni wiele procesów logistycznych, uczyni zarządzanie placówką efektywnym oraz umożliwi zatrudnianemu w niej personelowi cieszenie się właściwymi warunkami pracy. Co więcej, plany uwzględniają również powstanie infrastruktury niezbędnej do wykorzystywania obiektu jako centrum badawczo – rozwojowego. To niezwykle istotne, gdyż COSMOTECH to spółka słynąca z autorskiego podejścia do prowadzenia biznesu. Specjalizuje się w tworzeniu funkcjonalnych prototypów z laminatów węglowych, dzięki zastosowaniu druku 3D. Nowoczesne technologie są więc tym, na czym swój sukces opiera marka. Nowy obiekt z pewnością ułatwi wdrażanie kolejnych innowacji.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu. JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU