COLET z nowym budynkiem magazynowo – produkcyjnym

Firma COLET przygotowuje się do budowy hali magazynowo – produkcyjnej wraz z zapleczem biurowym. Tak kompleksowy charakter nieruchomości pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych, a zarządzanie nią będzie dużo łatwiejsze i bardziej efektywne – informuje JARTOM Real Estate.

Hala pozwoli marce zwiększyć konkurencyjność

Dwukondygnacyjny obiekt, który powstanie w gminie Kozłowo będzie posiadał instalacje elektryczne i sanitarne, a jego powierzchnia użytkowa wyniesie nieco ponad 5600 m2. Zostanie wyposażony w windę, co będzie dużym ułatwieniem dla personelu. Znane są już plany zagospodarowania przestrzeni. Na parterze znajdzie się magazyn przeznaczony do składowania komponentów oraz wyrobów gotowych przygotowanych do wysyłki. Na piętrze natomiast – część produkcyjna oraz zaplecze socjalne i administracyjne. Nieruchomość będzie dysponowała parkingiem dla ciężarówek dostawczych. Nowa hala umożliwi marce rozpoczęcie produkcji wyjątkowych łoży kontynentalnych, dzięki czemu wzrośnie jej konkurencyjność. COLET to renomowany producent mebli tapicerowanych, które cechuje wysoka jakość i estetyczny design. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane