CLOOS WELDING PRODUCTS wybuduje nową fabrykę. Gdzie ona powstanie?

Firma CLOOS WELDING PRODUCTS wybuduje zakład w Źródłach, w Gminie Miękinia nieopodal Wrocławia. Nowoczesna placówka będzie specjalizowała się w produkcji systemów robotów oraz systemów sterowania robotami i stanie się miejscem wdrażania zaawansowanych projektów z zakresu automatyzacji spawalnictwa – informuje JARTOM Real Estate.

Fabryka warta 80 mln złotych

Wartość inwestycji wyniesie 80 mln złotych, a jej realizacja jest możliwa w dużej mierze dzięki wsparciu udzielonemu przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. W ramach prac powstanie nie tylko hala produkcyjna, ale i biuro oraz szereg innych funkcjonalnych obiektów. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Zgodnie z założeniami, w początkowym okresie działalności w zakładzie będzie powstawało 5000 robotów rocznie. Docelowo liczba ta ma wzrosnąć do 15 000. Dlaczego akurat Gmina Miękinia? Zarząd firmy ceni sobie dostęp do wykwalifikowanego personelu i dostawców. Nie bez znaczenia jest również fakt, że CLOOS WELDING PRODUCTS, wiodące przedsiębiorstwo działające w sektorze spawalnictwa, posiada już jeden zakład nieopodal Wrocławia. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane