CLICK-PACK wybuduje nową halę produkcyjną. Co w niej powstanie?

2022-05-04
CLICK-PACK wybuduje nową halę produkcyjną. Co w niej powstanie?

Firma CLICK-PACK podjęła decyzję o budowie nowej hali produkcyjnej w Kałuszynie. Jej powierzchnia użytkowa wyniesie około 570 m2, a dzięki temu, że będzie przylegała do posiadanego już przez przedsiębiorstwo zaplecza o charakterze socjalno – magazynowym, usprawnionych zostanie wiele procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Hala produkcyjna umożliwi wprowadzenie do oferty innowacyjnych wyrobów

Wybudowana hala produkcyjna będzie w stu procentach dostosowana do wytwarzania innowacyjnych pojemników, które uatrakcyjnią asortyment marki i zwiększą jej konkurencyjność. Sporządzone plany uwzględniają więc wszystkie niezbędne cechy konstrukcyjne nieruchomości, takie jak między innymi stosowna grubość posadzki, która zapewni stabilność maszyn i pozostałych urządzeń niezbędnych do pracy. Obiekt będzie również wyposażony we wszystkie potrzebne instalacje, a harmonogram prac przewiduje ukończenie jego budowy przed końcem sierpnia bieżącego roku. CLICK-PACK to polski producent opakowań z papieru oraz tworzyw sztucznych, który z powodzeniem prowadzi działalność już od ponad piętnastu lat. Kreatywność i zaangażowanie pozwalają przypuszczać, że marka będzie kontynuowała swój dynamiczny rozwój. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU