CG Cezary Gryko inwestuje w budowę hali magazynowej i w źródła energii zielonej

2022-03-09
CG Cezary Gryko inwestuje w budowę hali magazynowej i w źródła energii zielonej

Firma CG Cezary Gryko wybuduje halę magazynową w której znajdzie się również część administracyjna. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie niespełna 771 m2 i powstanie on w województwie podlaskim, w Sobolewie – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali magazynowej umożliwi rozwój firmy

Realizowana inwestycja posiada kompleksowy charakter, bowiem obejmuje również zagospodarowanie terenu oraz uruchomienie instalacji fotowoltaicznej. Pozwoli ona na prowadzenie działań w sposób bardziej ekologiczny i przyczyni się do generowania sporych oszczędności. Fakt, że w wybudowanej hali magazynowej przewidziano miejsce na zaplecze biurowe zaowocuje z kolei usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Głównym celem projektu jest wdrożenie nowej technologii automatycznego sortowania szkła w skrzyniach. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że ten krok znajdzie odzwierciedlenie w optymalizacji pracy i zwiększeniu obrotów przedsiębiorstwa, które będzie mogło przyjmować więcej zamówień. Czas pokaże, czy firma zdecyduje się na kolejne przedsięwzięcia tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU