CEVA Logistics z nowym centrum fulfillment nieopodal granicy polsko – niemieckiej

Należące do CEVA Logistics nowe centrum fulfillment zajmujące się obsługą marki BestSecret już na wiosnę przyszłego roku rozpocznie swoją działalność. Obiekt jest położony w województwie lubuskim, a konkretnie, w Sulechowie i niewielka odległość dzieli go od granicy z naszym zachodnim sąsiadem – informuje JARTOM Real Estate. 

Centrum zapewni kompleksową obsługę obejmującą magazynowanie

We wspomnianej nieruchomości będą przyjmowane i magazynowane towary. Personel zajmie się kompletowaniem zamówień oraz ich wysyłką do różnych zakątków Europy. Warto podkreślić, że obsługa obejmie niemal trzy tysiące marek, co robi wrażenie! Obecność licznych doków załadunkowych zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych, a budynek zaprojektowano w taki sposób, by można było stale go udoskonalać, wprowadzając nowe funkcjonalności. Nie zabraknie w nim narzędzi pozwalających na automatyzację pracy. Ten projekt jest owocem współpracy dwóch marek, które realizują strategię dynamicznego, wieloletniego rozwoju i mogą wiele zyskać na połączeniu sił. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane