CEVA Logistics otwiera wielki magazyn e-commerce we Wrocławiu

2022-03-04
CEVA Logistics otwiera wielki magazyn e-commerce we Wrocławiu

CEVA Logistics podpisała 5-letni kontrakt na obsługę logistyczną platformy modowej ABOUT YOU. W związku z tym otwarty zostanie nowoczesny, automatyzowany magazyn e-commerce pod Wrocławiem, który będzie obsługiwał procesy logistyczne firmy.- informuje JARTOM Real Estate

Nowy magazyn e-commerce pod Wrocławiem

CEVA Logistics dynamicznie rozwija swoją działalność oraz sektor usług skierowanych dla firm z branży e-commerce. Operator logistyczny podpisał właśnie 5-letni kontrakt na obsługę logistyczną z platformą modową ABOUT YOU. To jeden z najszybciej rozwijających się obecnie projektów tego typu w Europie. CEVA będzie świadczyć platformie ABOUT YOU kompleksowe usługi logistyczne oraz fulfillment. Będzie to możliwe dzięki otwarciu nowego obiektu, czyli zautomatyzowanego magazynu e-commerce o powierzchni 40 tys. mkw., położonego pod Wrocławiem. W nowym centrum dystrybucyjnym zastosowane zostaną najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji i technologii, co znacznie podniesie wydajność procesów oraz pozytywnie wpłynie na terminowość dostaw do klientów indywidualnych. W związku z podpisaniem kontraktu i rozpoczęciem świadczenia usług na rzecz ABOUT YOU CEVA zatrudni dodatkowych 1000 pracowników.

Informacje o JARTOM Real Estate

Witamy na stronie JARTOM Real Estate. Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych w zakresie doboru powierzchni magazynowej lub produkcyjnej. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU