CAT LC Polska zostaje w parku logistycznym SEGRO Logistics Park Stryków

To już oficjalne – CAT LC Polska przedłużył umowę najmu powierzchni magazynowej w parku SEGRO Logistics Park Stryków. Warto podkreślić, że ten operator logistyczny użytkuje również magazyny w SEGRO Park Warsaw Ożarów, dzięki czemu posiada do swojej dyspozycji aż 22 300 m2 nowoczesnych przestrzeni dopasowanych do potrzeb – informuje JARTOM Real Estate. 

Park logistyczny w dogodnej lokalizacji atrakcyjny dla najemców 

Decyzja o pozostaniu w SEGRO Logistics Park Stryków nie dziwi. Obiekt imponuje swoim proekologicznym charakterem oraz licznymi udogodnieniami zaprojektowanymi z myślą o zatrudnionym w nim personelu. Nie brakuje ładowarek do pojazdów elektrycznych oraz stref relaksu. Kluczowym atutem jest znakomita lokalizacja. Nieruchomość znajduje się tuż przy autostradzie A2, a jedynie 20 km dzieli ją od centrum Łodzi. Pozwala to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i korzystanie z różnych form transportu. Gdy dodamy do tego wysokiej klasy magazyny, które sprawiają, że CAT LC Polska z powodzeniem prowadzi tam działalność już od dziesięciu lat, z łatwością można zrozumieć dlaczego przedsiębiorstwo nie było zainteresowane przeprowadzką. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny SEGRO.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane