CADesigner Engineering wybuduje fabrykę. Gdzie ona powstanie?

To już oficjalne – CADesigner Engineering wybuduje zakład produkcyjny w Rybniku. W tym celu inwestor zakupił od miasta grunty warte ponad 2,6 mln złotych, które znajdują się na terenie należącym do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – informuje JARTOM Real Estate. 

Produkcja w fabryce ruszy w 2026 roku

Wszystko wskazuje na to, że prace rozpoczną się w tym roku. Jeśli będą przebiegały zgodnie z planem, produkcja w fabryce ruszy najpóźniej w 2026 roku. Bez wątpienia będzie to szansa dla lokalnego rynku pracy, gdyż zatrudnienie w placówce znajdzie wiele osób. CADesigner Engineering specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań i produktów przeznaczonych do pojazdów szynowych. Świadczy również usługi dla branży aluminiowej. Decyzja o budowie zakładu właśnie w tym miejscu nie była przypadkowa. Specjalna strefa ekonomiczna pozwala na korzystanie z form wsparcia dla przedsiębiorców nawet przez kilkanaście lat. W rezultacie firma może koncentrować się na dynamicznym rozwoju i czerpać korzyści z funkcjonowania w środowisku przyjaznym biznesowi. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane