C. Hartwig Gdynia otwiera nowy plac przeładunkowy w Gdyni

C. Hartwig Gdynia uruchamia nowy plac przeładunkowy w Gdyni. Mieści się od zaledwie 4 km od Deepwater Container Terminal. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje operatora logistycznego C. Hartwig Gdynia

Jeden z głównych operatorów logistycznych w Polsce, czyli firma C. Hartwig Gdynia, uruchomia nowy plac przeładunkowy w Gdańsku. Co więcej, firma planuje nowe inwestycje już w I kwartale 2023 roku. W nowym roku C. Hartwig Gdynia zamierza powiększyć istniejące przestrzenie przeładunkowe i składowe oraz wybudować dwie hale magazynowe o łącznej powierzchni 1,2 tys. mkw. Nowo otwarty plac przeładunkowy zlokalizowany jest przy ul. Ku Ujściu w Gdańsku jedynie 4 km od Deepwater Container Terminal. Dzięki temu firma będzie w stanie szybko i sprawnie transportować kontenery z portu. Plac ma powierzchnię aż 3 tys. mkw, co pozwoli na obsługę wielu przesyłek w tym samym czasie. Będzie on wykorzystywany głównie do przeładunku wyrobów ciężkich, takich jak profile stalowe, czy aluminium.
Obecnie operator dysponuje 42 tys. mkw. powierzchni przeładunkowo-składowej w Gdyni. Po zrealizowaniu inwestycji planowanych na rok 2023 C. Hartwig Gdynia powierzchnia ta wzrośnie do 52 tys. mkw.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30 letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane