Budowa piątej hali dla Hörmann Polska

2022-09-12
Budowa piątej hali dla Hörmann Polska

Producent bram, drzwi i napędów zdecydował się na rozbudowę zakładu w Gromadce w woj. dolnośląskim. To kolejna na przestrzeni lat rozbudowa, w rezultacie której zakład osiągnie powierzchnię aż 40 tys. mkw.- informuje JARTOM Real Estate

Inwestycje w rozwój działalności

Hörmann to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji bram, drzwi i napędów. Obecnie producent posiada aż 38 nowoczesnych zakładów produkcyjnych na całym świecie, m.in. w Polsce, Chinach, USA, czy Wielkiej Brytanii. Bramy i drzwi Hörmann zakupić można w ponad 90 krajach. Jednym z prężnie działających zakładów firmy jest zakład w Gromadce w woj. dolnośląskim. Zlokalizowany jest on w podstrefie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W ostatnich latach zakład w Gromadce był regularnie rozbudowany. Teraz producent zdecydował się o budowie kolejnej, piątej już hali produkcyjnej. Będzie zajmować ona powierzchnię 12 tys. mkw. Po rozbudowie zakład osiągnie powierzchnię blisko 40 tys. mkw. Inwestycja ta umożliwi zwiększenie skali produkcji oraz wprowadzenie do produkcji nowego asortymentu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wygoda współpracy z JARTOM Real Estate to pełny zakres usług doradczych dostępny w jednym miejscu. Docenisz zaangażowanie i profesjonalizm doradców, konsultantów i agentów nieruchomości JARTOM Real Estate. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze stawki najmu i najlepsze ceny obiektów magazynowych i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU