Budowa parku logistycznego BIK Park Wrocław coraz bliżej końca

2022-02-10
Budowa parku logistycznego BIK Park Wrocław coraz bliżej końca

Rozpoczął się drugi i zarazem ostatni etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław, który sprawi, że nieruchomość powiększy się o dodatkowe 22 500 m2. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prace mają dobiec końca jeszcze przed końcem tego roku, a ich rezultatem będzie obiekt dysponujący powierzchnią sięgającą 47 500 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa zaowocuje powstaniem nowej hali magazynowej

Celem rozbudowy kompleksu jest powstanie przestronnej hali magazynowej przeznaczonej na wynajem. To odpowiedź na stale rosnące zapotrzebowanie rynku. Generalnym wykonawcą jest firma Atlas Ward, która dokłada wszelkich starań ku temu, by w trzecim kwartale 2022 roku park logistyczny został oddany do użytku. Już teraz można stwierdzić, że chętnych nie zabraknie. Kompleks znajduje się w Nowej Wsi Wrocławskiej, nieopodal autostrady A4, co pozwala usprawnić wiele procesów logistycznych i czerpać profity z płynnie odbywającego się transportu. Warto podkreślić, że obecnie Biuro Inwestycji Kapitałowych posiada w swoim portfolio cztery inne obiekty logistyczne: BIK Park Wrocław I, Centrum Logistyczne Kraków I, BIK Park Sosnowiec II oraz Centrum Logistyczne Kraków II. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU