Budowa nowej hali przemysłowej w Sokolnikach Suchych

2022-04-26
Budowa nowej hali przemysłowej w Sokolnikach Suchych

Dalmet buduje nową halę w Sokolnikach Suchych. Będzie to obiekt przemysłowy wraz z zapleczem socjalno-biurowym. - informuje JARTOM Real Estat

Budowa hali przemysłowej

Firma specjalizująca się w montażu transportu technologicznego dla przemysłu oraz kompletacją dostaw inwestuje w woj. mazowieckim. To właśnie tam, a dokładniej w miejscowości Sokolniki Suche, powstanie nowa hala przemysłowa z budynkiem socjalno biurowym. Nowy obiekt pozwoli na podniesienie jakości świadczonych usług oraz umożliwi firmie dalszy rozwój. Co więcej, powiększenie zaplecza produkcyjnego sprawi, ze firma będzie w stanie obsłużyć większą liczbę klientów. Firma Dalmet zajmuje się głównie montażem transportu technologicznego od projektu po realizację. Usługi te obejmują projektowanie, produkcję i montaż konstrukcji stalowych, linii malarskich, transportu bliskiego. Ponadto firma świadczy usługi z zakresu przebudowy i modernizacji transportu podwieszanego typu POWER & FRE.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU