Budowa nowej hali produkcyjnej w Czerwonym Borze pomoże w resocjalizacji

2021-04-14
Budowa nowej hali produkcyjnej w Czerwonym Borze pomoże w resocjalizacji

Coraz bardziej realnych kształtów nabierają plany inwestycji, która zostanie zrealizowana w Czerwonym Borze. Obejmuje ona wybudowanie nowej hali produkcyjnej o powierzchni wynoszącej około 4 000 m2, w której zatrudnienie znajdą osadzeni odbywający wyrok w lokalnym zakładzie karnym – informuje JARTOM Real Estate.

Hala produkcyjna, która zapewni stanowiska pracy dla więźniów

Przedsięwzięcie dojdzie do skutku dzięki współpracy Służby Więziennej, która prowadzi program „Praca dla więźniów” aktywizujący osadzonych, oraz firmy Cass Construction and Steel Structures Sp. z o.o. W wybudowanej hali zostaną uruchomione linie produkcyjne, które posłużą do wytwarzania oraz montażu konstrukcji stalowych. Szacuje się, że prace związane z budową i przygotowaniem obiektu do użytku zajmą 18 miesięcy. Finalnie, zatrudnienie w hali znajdzie 60 więźniów, którzy odbywają wyroki na tak zwanych oddziałach zamkniętych. To bardzo ważna inicjatywa, która pomoże skazanym nabyć nowe kwalifikacje, poprawić swoją sytuację materialną oraz zwiększy szanse na ich resocjalizację.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU