Budowa nowej hali produkcyjnej Mechanic System Sp.z o.o.

2022-02-14
Budowa nowej hali produkcyjnej Mechanic System Sp.z o.o.

Nowa inwestycja w woj. śląskim. Firma Mechanic System Sp.z o.o. wybuduje nową halę produkcyjną, gdzie opracowywana i wdrażana będzie nowa zrobotyzowana technologia wytwarzania innowacyjnego urządzenia do odpylania i filtracji powietrza w halach przemysłowych. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje

Mechanic System Sp.z o.o. to jeden z liderów na polskim rynku filtrowentylacji i robotyzacji. Firma działa od 2002 roku i specjalizuje się głównie w projektowaniu i wykonywaniu systemów filtrowentylacji przemysłowej, odpylaniu, a także automatyzacji i robotyzacji procesów technologicznych. Kompleksowo wspiera przemysł poprzez dostarczanie specjalistycznych urządzeń i najnowszych technologii. Ze względu na wysoką innowacyjność firma została aż dwukrotnie doceniona w rankingu Gazel Biznesu w kategorii najszybciej rozwijających się małych i średnich firm, jak również w rankingu diamentów Forbesa oraz rankingu Gepardów Biznesu. W związku z dynamicznym rozwojem firma Mechanic System podjęła decyzję o nowej inwestycji w woj. śląskim. W Siewierzu wybudowany zostanie nowy zakład firmy, gdzie wdrożona zostanie nowa zrobotyzowana technologia wytwarzania innowacyjnego urządzenia do odpylania i filtracji powietrza w halach przemysłowych. To duży krok naprzód w realizacji strategii długookresowej, a także możliwość zdobycia nowych klientów oraz rynków zbytu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU