Budowa nowej fabryki należącej do Wilk Elektronik dobiegła końca

Należąca do firmy Wilk Elektronik fabryka zlokalizowana w Łaziskach Górnych została oficjalnie oddana do użytku. To kolejny, bardzo ważny krok na drodze do rozwoju, usprawnienia procesów logistycznych i zwiększenia mocy wytwórczych przedsiębiorstwa, które jest obecne na rynku już od ponad trzydziestu lat – informuje JARTOM Real Estate. 

Dodatkowa powierzchnia magazynowa i produkcyjna

W ramach inwestycji powstała część produkcyjna o metrażu sięgającym 1200 m2 oraz zaplecze magazynowo – logistyczne o powierzchni 1140 m2. Już wkrótce obiekt zostanie wyposażony w specjalne platformy testowania pamięci przemysłowych i konsumenckich. Trwają również ostatnie prace wykończeniowe w pomieszczeniach biurowych. Przedstawiciele Wilk Elektronik nie kryją, że z optymizmem spoglądają w przyszłość i w wybudowanym zakładzie dostrzegają spory potencjał. Dzięki niemu realizowane będą kolejne, nowe projekty oraz prowadzone działania badawczo – rozwojowe. Aktualnie firma zajmuje się produkcją modułów pamięci, dysków SSD, pamięci USB i wielu innych elementów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane