Budowa nowej ciepłowni pod Wrocławiem

2022-08-23
Budowa nowej ciepłowni pod Wrocławiem

PGE uzyskało finansowanie na budowę nowej, proekologicznej ciepłowni pod Wrocławiem. Przedsięwzięcie to jest częścią długofalowego planu PGE zakładającego dekarbonizację ciepłownictwa. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa proekologicznej ciepłowni pod Wrocławiem

Zarząd Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA z Grupy PGE S.A. podpisał z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej umowę na dofinansowanie budowy nowej elektrociepłowni pod Wrocławiem. Inwestycja zrealizowana zostanie w Siechnicach, a kwota udzielonego finansowania wyniesie około 50 mln. Szacuje się, że cała budowa pochłonie blisko 1 mld 160 mln zł. Projekt ten idealnie wpisuje się w realizację długoterminowego celu PGE, jakim jest dekarbonizacja ciepłownictwa. W latach 2023-2029 w większości lokalizacji PGE, zostaną oddane do użytku instalacje, które pozwolą na całkowite lub znaczące odejście od paliwa węglowego. Inwestycja w Siechnicach umożliwi zastąpienie 120-letniej jednostki węglowej nową, proekologiczną elektrociepłownią gazową, zapewniającą bezpieczeństwo oraz ciągłość dostaw ciepła i energii elektrycznej.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU