Budowa nowego zakładu produkcyjnego w Policach

2021-12-20
Budowa nowego zakładu produkcyjnego w Policach

PILLARTEC sp. z o.o. planuje budowę nowego zakładu produkcyjnego wraz z zapleczem biurowo-socjalnym. Obiekt powstanie w Policach w woj. zachodniopomorskim.- informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje w regionie - szansa na rozwój lokalnego rynku pracy

W Policach powstanie nowoczesny zakład produkcyjny firmy PILLARTEC, która zajmuje się realizacją innowacyjnych projektów z zakresu konstrukcji pływających. Firma obsługuje klientów z całego świata, oferując najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne. Rozwijając działalność PILLARTEC dba o zasady zrównoważonego rozwoju oraz środowisko naturalne, pozyskując energię głównie ze źródeł odnawialnych. Budowa nowej fabryki to kolejny etap realizacji długofalowej strategii firmy, która zakłada wzrost jej konkurencyjności na rynku w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Na inwestycji w Policach zyska zarówno producent, który zwiększy skalę i efektywność produkcji, jak i lokalny rynek pracy i gospodarka.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU