Budowa nowego parku logistyczno-przemysłowego w Toruniu

2022-06-07
Budowa nowego parku logistyczno-przemysłowego w Toruniu

Nowa inwestycja deweloperów White Star Real Estate i Bain Capital Credit. Spółki planują wybudować imponujących rozmiarów obiekt logistyczno-przemysłowy w Toruniu, który będzie przeznaczony na wynajem. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy park logistyczny

W Toruniu na terenie Parku Przemysłowego ELANA powstanie nowoczesny obiekt przemysłowo-logistyczny "Toruń by White Star Logistics", który oferować będzie hale magazynowe oraz hale pod lekką produkcję. W budowę parku zaangażowane są dwie spółki White Star Real Estate i Bain Capital Credit. Dużym atutem nowego parku będzie jego lokalizacja. Obiekt będzie zlokalizowany we wschodniej części Torunia w bezpośredniej bliskości trasy S10, gwarantującej dobrą komunikację z innymi miastami i regionami Polski. Rozmiar nowego parku będzie imponujący. Łącznie obiekt oferować będzie aż 48,3 tys. mkw powierzchni na wynajem, z czego część przystosowana będzie pod magazynowanie, a część pod produkcję. Nie zabraknie również części socjalno-biurowej. White Star Logistics planuje więcej inwestycji na terenie naszego kraju. Długoterminowe plany spółki zakładają budowę sieci nowoczesnych parków logistycznych w najbardziej pożądanych lokalizacjach w Polsce.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU