Budowa nowego centrum logistycznego Fiege

2021-11-24
Budowa nowego centrum logistycznego Fiege

Na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego trwa budowa nowoczesnego, wielkiego centrum logistycznego firmy Fiege, która współpracuje z internetową platformą zakupową Zalando, świadcząc usługi logistyczne i magazynowe. - informuje JARTOM Real Estate 

Nowe centrum logistyczne o imponujących rozmiarach 

Firma Fiege inwestuje w budowę nowego centrum logistycznego, które liczyć będzie aż 63 tys. mkw. powierzchni, z czego na cele magazynowe przeznaczone zostanie około 60 tys. mkw. Pozostała część zostanie wydzielona na cele biurowo-socjalne. Obiekt powstanie na działce na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego i będzie wspierał firmę Fiege w procesach logistycznych i magazynowych dotyczących współpracy z platformą zakupową Zaladno. Fiege od lat współpracuje z tym gigantem e-commerce dostarczając produkty do klientów, oraz obsługując procedury zwrotów. Zaladno to ciesząca się dużą popularnością platforma modowa, która oferuje niezwykle szeroki asortyment, gromadząc na swojej stronie produkty ponad 4,5 tys. renomowanych marek. Obiekt w Goleniowie zostanie przystosowany do specyficznych wymagań oraz potrzeb Fiego. Dzięki budowie nowego centrum firma będzie w stanie całkowicie przenieść procesy w nowe miejsce oraz zrezygnować z umowy najmu dotychczasowej powierzchni. Pozwoli to znacznie zmniejszyć koszty stałe. W związku z budową obiektu oraz przeniesieniem procesów do nowego centrum firma będzie poszukiwała nowych pracowników. W rezultacie Fiego planuje aż dwukrotnie zwiększyć zatrudnienie. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Doświadczenie JARTOM Real Estate pozwoli zaspokoić wyjątkowe potrzeby Twojej firmy. Na rynku magazynowym nie ma dla nas nieruchomości nie do zdobycia, warunków nie do wynegocjowania. Masz trudną i skomplikowaną sprawę? Zapraszamy do JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU