Budowa nowego Archiwum Państwowego znajdującego się w Bydgoszczy trwa. Czego można spodziewać się po tej inwestycji?

2022-02-15
Budowa nowego Archiwum Państwowego znajdującego się w Bydgoszczy trwa. Czego można spodziewać się po tej inwestycji?

Władze Bydgoszczy realizują spore przedsięwzięcie, którym jest budowa nowego Archiwum Państwowego. Zakres prac imponuje, gdyż ich rezultatem będzie nowoczesny obiekt wyróżniający się funkcjonalnym oraz proekologicznym charakterem, który może stać się prawdziwą wizytówką miasta – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa nieruchomości pochłonie ponad pięćdziesiąt milionów złotych

Budynek będzie posiadał cztery piętra i zostanie podzielony na dwie części. Zastosowanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych znajdzie odzwierciedlenie w tym, że będzie on energooszczędny i zasilany przy pomocy źródeł odnawialnych. Wewnątrz znajdzie się przestronna czytelnia, sala konferencyjna, biura i stanowiska pracy archiwistów a także ogromne magazyny dostępne wyłącznie dla personelu. To do nich zostaną przeniesione wszystkie zasoby, które znajdą się w jednym miejscu, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi cieszenie się nienaganną organizacją. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prace budowlane mają dobiec końca w połowie przyszłego roku. Szacuje się, że ich koszt przekroczy 50 milionów złotych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU