Budowa kompleksu hal produkcyjno-magazynowych dla firmy CEZAR

Firma CEZAR podjęła decyzję o budowie nowych hal produkcyjno-magazynowych. Wejdą one w skład głównego Centrum Logistycznego Cezar w Ełku. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa Centrum Logistycznego Cezar w Ełku

CEZAR to działająca od 1958 firma produkująca i dystrybuująca listwy przypodłogowe, panele ścienne oraz profile do glazury i terakoty. To, co przyciąga do firmy całe rzesze klientów to wysoka jakość oraz ponadczasowe wzornictwo. Duży popyt na produkty firmy sprawił, że zarząd firmy podjął decyzję o kolejnej inwestycji, a mianowicie budowie nowego obiektu produkcyjnego. Będzie to kompleks hal produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni 3,3 tys. mkw. Inwestycja powstanie w Ełku w woj. warmińsko-mazurskim gdzie znajduje się główne Centrum Logistyczne Cezar. Dobudowa nowych hal pozwoli na zwiększenie buforów magazynowych, co znacznie zwiększy dostępność produktów CEZAR w okresach wzmożonego popytu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Witamy na stronie JARTOM Real Estate. Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych w zakresie doboru powierzchni magazynowej lub produkcyjnej. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane