Budowa hali produkcyjno – magazynowej należącej do Grupy Azoty zakończona

Dobiegła końca budowa hali produkcyjno – magazynowej położonej w Tarnowie. Jej właścicielem jest Grupa Azoty, a w ramach zrealizowanej inwestycji zamontowano również urządzenia węzła recyklingu, co umożliwi rozdrabnianie produktów ubocznych z linii produkcyjnych w Policach, Tarnowie i nie tylko – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala przyjazna środowisku naturalnemu

Obiekt będzie przyjazny środowisku naturalnemu. Jeszcze w tym roku zostanie uruchomiona instalacja fotowoltaiczna na jego dachu, a energia, która dzięki niej powstanie, będzie służyła do zasilania węzła recyklingu. Hala pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zwiększenie mocy wytwórczych. Celem Grupy Azoty jest sprawienie, aby możliwie jak najwięcej produkowanych tworzyw mogło być poddanych recyklingowi. Nowy obiekt znacząco to ułatwi, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że zostanie wyposażony w nowoczesne sprzęty służące do rozdrabniania. Mowa o młynach, kruszarkach, czy przesiewaczach. Budżet przeznaczony na to przedsięwzięcie wyniósł około 5 milionów złotych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane