Budowa hali produkcyjnej i inwestowanie w automatyzację możliwe dzięki wsparciu Krakowskiego Parku Technologicznego

2021-11-03
Budowa hali produkcyjnej i inwestowanie w automatyzację możliwe dzięki wsparciu Krakowskiego Parku Technologicznego

Krakowski Park Technologiczny zadecydował o udzieleniu wsparcia czterem kolejnym przedsiębiorstwom. Ulga podatkowa pozwoli na wybudowanie nowej hali produkcyjnej, wdrożenie automatyzacji, zakup specjalistycznych maszyn oraz utworzenie Centrum Badawczo – Rozwojowego – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hal i automatyzacja produkcji sposobem na generowanie większych zysków

Machines – Pióro, znany dostawca maszyn rolniczych, wykorzysta pomoc do tego, by wybudować halę produkcyjną i dokonać zakupu urządzeń CNC, zwiększając w ten sposób możliwości wytwórcze swojego zakładu zlokalizowanego w gminie Proszowice. Szacowane koszty wyniosą 4,08 mln złotych. Firma Monterosa przeznaczy 5 mln złotych na utworzenie Centrum Badawczo – Rozwojowego, które zajmie się opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań informatycznych, a TOK-FREZ zainwestuje ponad 18 mln złotych w automatyzację produkcji. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Czwarte z przedsiębiorstw, które wsparł Krakowski Park Technologiczny, to Grupa Kęty skupiająca się na uruchomieniu dodatkowej linii produkcyjnej w nowym obiekcie. Warto podkreślić, że takie działania to nie tylko korzyść dla firm funkcjonujących na terenie Małopolski ale także istotny impuls dla lokalnej gospodarki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU