Budowa hali pod strzelnicę cywilną w Aleksandrowie Łódzkim

2022-06-10
Budowa hali pod strzelnicę cywilną w Aleksandrowie Łódzkim

Nowa inwestycja w Aleksandrowie Łódzkim. Właściciel hotelu Pelikan planuje wybudować tam nową halę pod strzelnicę cywilną.- informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa obiektu o kolejną halę

Właściciel kompleksu hotelowego wraz z restauracją Pelikan planuje nową inwestycję w Aleksandrowie Łódzkim. Przedsięwzięcie zakłada rozbudowę działającej w obiekcie strzelnicy bojowo-sportowej o kolejną halę. Obecnie strzelnica oferuje 2 tory do strzelania dynamicznego oraz 2 tory do strzelania statycznego. Jest obiektem całorcznym, z którego skorzystać mogą goście hotelowi, klienci indywidualni oraz firmy. Nowa hala, którą planuje wybudować inwestor, będzie zajmować powierzchnię 886 mkw i zostanie dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, m.in. poprzez zastosowanie bezprogowego wejścia czy odpowiedniej szerokości ciągów komunikacyjnych i drzwi.

Informacje o JARTOM Real Estate

Różnorodność magazynów i hal produkcyjnych z całej Polski sprawia, że w hale zaopatrują się u nas międzynarodowe koncerny i duże polskie firmy bez względu na rodzaj produktów i wymogi przechowania lub produkcji.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU