Budowa hali magazynowej z częścią socjalno – biurową efektem współpracy CoBouw z firmą PLS ONE

2021-12-10
Budowa hali magazynowej z częścią socjalno – biurową efektem współpracy CoBouw z firmą PLS ONE

CoBouw przygotowuje się do budowy hali magazynowej wraz z zapleczem socjalno – biurowym, która będzie posiadała całkowitą powierzchnię przekraczającą 7 500 m2. Obiekt powstanie dla firmy PLS ONE, która specjalizuje się w świadczeniu usług logistycznych z zakresu składowania towarów oraz magazynowania – informuje JARTOM Real Estate. 

Hala magazynowa wyróżni się swoim autorskim projektem

Dzięki temu, że wybudowany magazyn będzie posiadał także część socjalną i biurową, usprawnionych zostanie wiele procesów logistycznych. Administrowanie całą placówką także będzie znacznie łatwiejsze. Nieruchomość powstanie w Boguchwale, nieopodal Rzeszowa, na podstawie autorskiego projektu budowlanego. Efekt? Duża funkcjonalność i nietuzinkowy design przejawiający się w umiejętnym połączeniu odcieni szarości i pomarańczowych akcentów. CoBouw, jako generalny wykonawca, odpowiedzialny jest za przeprowadzenie robót ziemnych, zagospodarowanie terenów wokół hali, wykonanie instalacji elektrycznych i sanitarnych a także budowę nieruchomości pod klucz. Rezultaty podjętych działań z pewnością zrobią niemałe wrażenie! 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU