Budowa hali magazynowej w powiecie cieszyńskim. Kim jest inwestor?

W Goleszowie w woj. śląskim planowana jest budowa nowej hali magazynowej dla firmy Fameks zajmującej się produkcją sztućców i naczyń jednorazowych i wielorazowych. Inwestycja ta ma na celu wprowadzenie do produkcji nowego asortymentu. - informuje JARTOM Real Estate

Rozwój działalności i nowa hala magazynowa

Fameks to prężnie rozwijający się producent jednorazowych sztućców i naczyń. Firma nieustannie wprowadza do swojej oferty nowy asortyment, m.in. w 2018 roku w trosce o środowisko naturalne firma rozpoczęła produkcję ekologicznych, biodegradowalnych sztućców. Teraz Fameks planuje nowe przedsięwzięcie, a mianowicie rozpoczęcie produkcji innowacyjnych produktów higienicznych, potrzebnych w dobie pandemii. Aby zrealizować ten cel, konieczna jest rozbudowa zaplecza magazynowego i budowa nowej hali. Wybudowana zostanie ona tuż obok siedziby Fameks w Goleszowie w powiecie cieszyńskim. Zgodnie z zapowiedziami budowa hali sprawi, że Fameks zyska aż 1 tys. mkw dodatkowej powierzchni do przechowywania.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane