Budowa hali magazynowej przeznaczonej dla firmy GTV niemal ukończona

Zakończono prace konstrukcyjne związane z powstaniem hali magazynowej należącej do firmy GTV. W związku z powyższym, ten obiekt będący częścią parku logistycznego MLP Pruszków II zostanie oddany do użytku już w kwietniu – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesna hala magazynowa wysokiej klasy

Nieruchomość zaprojektowano tak, by była ona w pełni komfortowa w użytkowaniu oraz sprzyjała optymalizacji pracy. Jej powierzchnię, na którą składa się około 32 000 m2, podzielono na magazyny i zaplecze biurowe. Przeszklone pomieszczenia administracyjne znajdą się na trzech piętrach, pełniąc nie tylko praktyczną ale i reprezentacyjną funkcję. Hala będzie dysponowała aż 38 rampami przeładunkowymi i stanie się największą z nieruchomości w kompleksie MLP Pruszków II. GTV to renomowany producent oświetlenia LED oraz akcesoriów meblowych, który dzięki tej inwestycji będzie mógł usprawnić wiele procesów logistycznych. Wybór tej lokalizacji jest nieprzypadkowy, gdyż niewielka odległość od stolicy pozwoli cieszyć się znakomitym transportem i dostępem do wszystkiego, co potrzebne. JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane