Budowa fabryki rowerów należącej do RTE dobiega końca

Budowa fabryki rowerów zlokalizowanej nieopodal Brześcia Kujawskiego znajduje się już na końcowym etapie. Po niemal roku intensywnych prac, za które odpowiedzialna była firma Project Management, należący do RTE obiekt jest już niemal gotowy do oddania do użytku – informuje JARTOM Real Estate.

Fabryka o kompleksowym charakterze i imponującym metrażu

Nieruchomość składa się z zaplecza biurowego, w którym trwają obecnie ostatnie czynności mające na celu jego wykończenie, magazynu o wysokości przekraczającej 30 metrów oraz pomieszczeń o charakterze technicznym i produkcyjnym, na które przeznaczono aż 18 000 m2. Tak kompleksowy charakter fabryki, której łączna powierzchnia użytkowa wynosi 25 000 m2 zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz optymalizacją pracy. Aktualnie sprawdzana jest instalacja znajdująca się w obiekcie, prowadzone są też odbiory przyłącza prądu i gazu. Na powstaniu zakładu zyska nie tylko RTE, wiodący producent rowerów w Europie, dla którego jest to kolejny i naturalny krok na drodze do rozwoju ale także lokalny rynek pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane