Budowa fabryki profili aluminiowych w Jędrzejowie na finiszu

Budowa fabryki profili aluminiowych w Jędrzejowie bliska finału. To ważna inwestycja dla regionu, która może stać się impulsem dla dalszego rozwoju przemysłu na terenie województwa świętokrzyskiego. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa fabryki profili aluminiowych na finiszu

Fabryka profili aluminiowych firmy Alu Tech Global w Jędrzejowie jest już prawie gotowa. W maju ubiegłego roku rozpoczęła się budowie tego nowoczesnego obiektu, który obecnie jest w fazie finalizacji. Firma Alu Tech Global będzie pierwszym producentem profili aluminiowych w województwie świętokrzyskim, co stanowi istotny krok w rozwoju tej gałęzi przemysłu w regionie. Inwestycja ta ma ogromne znaczenie dla rozwoju przedsiębiorczości lokalnej. Fabryka nie tylko zapewni nowe miejsca pracy, ale może mieć również wpływ na dalszy rozwój przemysłu w woj. świętokrzyskim. Koszt inwestycji szacuje się na około 80 milionów złotych. Wiemy również, że w fabryce zatrudnienie znajdzie aż 400 osób. Otwarcie fabryki planowane jest na początek czerwca 2024 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane