Budowa fabryki karmy dla zwierząt. Budynek produkcyjno-magazynowy wraz z zapleczem socjalno-biurowym powstanie w Jaworznie.

2022-01-03
Budowa fabryki karmy dla zwierząt. Budynek produkcyjno-magazynowy wraz z zapleczem socjalno-biurowym powstanie w Jaworznie.

W Jaworznie wybudowany zostanie zakład produkcyjny karmy dla zwierząt. Kompleks budynków składać będzie się z hali produkcyjno-magazynowej oraz zaplecza socjalno-biurowego. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego zakładu w Jaworznie

Producent wysokojakościowej karmy dla zwierząt As-Pol postanowił wybudować nowy zakład produkcyjny w Jaworznie. Firma działa od 1991 roku, dostarczając na rynek pełnowartościowe produkty, będące podstawą zdrowego żywienia zwierząt domowych, głównie psów. W fabryce w Jaworznie opracowywane będą procesy produkcyjne ulepszonej naturalnej karmy mięsnej. Ponadto nowy obiekt i większa skala produkcji pozwoli wprowadzić do oferty As-Pol innowacyjne produkty w postaci karm weterynaryjnych i lodów dla psów i kotów. Budowa fabryki to świetna okazja do dalszego rozwoju firmy oraz jej ekspansji na nowe rynki.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU