Budowa fabryki PROBET w woj. białostockim. W zakładzie produkowane będą betonowe prefabrykowane systemy modułowe.

2021-12-27
Budowa fabryki PROBET w woj. białostockim. W zakładzie produkowane będą betonowe prefabrykowane systemy modułowe.

W miejscowości Fasty leżącej w województwie białostockim wybudowany zostanie nowy zakład produkcyjny firmy PROBET.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja PROBET

PROBET to przedsiębiorstwo, które działa na polskim rynku już od 1996 roku i oferuje kompleksowe usługi budowlane. Firma specjalizuje się głównie w budownictwie drogowym, wykonując profesjonalne usługi z zakresu budowy, przebudowy oraz remontów dróg, ulic i parkingów, a także w budowie nietypowych fundamentów. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który wyposażony jest m.in. w maszyny budowlane sterowane za pomocą tachimetru, a także własnym laboratorium do analiz struktury utwardzeń. W związku z rozwojem działalności firma podjęła decyzję o budowie kolejnego obiektu. Wybór padł na miejscowość Fasty w woj. białostockim, gdzie powstanie hala produkcyjna, przystosowana do wytwarzania betonowych prefabrykowanych systemów modułowych. Inwestycja ta zwiększy konkurencyjność PROBET na rynku oraz pozwoli na zwiększenie zysków z prowadzonej działalości.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU