Budowa centrum logistycznego w Gorzowie Wielkopolskim nabiera tempa - inwestycja idealna dla sektora e-commerce

W MLP Gorzów Wielkopolski odbyła się ceremonia wmurowania kamienia węgielnego, która otwiera kolejną inwestycję MLP Group. Ten park magazynowy dostarczy aż 56,7 tys. metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni logistycznej. - informuje JARTOM Real Estate

Przestrzeń idealna pod e-commerce

Budowa nowego parku MLP ma zostać ukończona w lutym 2024 roku. Już teraz znamy jednak pierwszego najemcę, którym będzie firma Sunrise Medical, która wynajmie w parku liczącą 9,2 tys. metrów kwadratowych halę. Zgodnie z planem, powierzchnia obiektów magazynowych w MLP Gorzów Wielkopolski wyniesie łącznie 56,7 tys. metrów kwadratowych. Pierwsza faza inwestycji obejmuje budowę obiektu o powierzchni 21,4 tys. metrów kwadratowych, z czego blisko połowa zostanie przeznaczona dla firmy Sunrise Medical. MLP Group ściśle współpracuje z przyszłymi najemcami, aby powstające obiekty spełniały ich indywidualne wymagania i były dopasowane do prowadzonej działalności. Park magazynowy MLP Gorzów Wielkopolski, położony w pobliżu węzła drogowego trasy ekspresowej S3 i blisko granicy z Niemcami, jest doskonałym miejscem dla inwestorów działających w sektorze e-commerce, logistyki, dystrybucji oraz lekkiej produkcji. Jego strategiczne położenie oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne i środowiskowe przyciągają coraz więcej firm, które chcą wykorzystać jego atuty do rozwijania swojej działalności.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane