Budowa budynku produkcyjno-technicznego dla Biogazowni XOGO w woj. wielkopolskim

Nowy budynek produkcyjno-techniczny dla Biogazowni XOGO. Powstanie on w Kuźnicy Czarnkowskiej w woj. wielkopolskim. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego obiektu produkcyjnego

Biogazownia XOGO wybudowana została w 2015 roku. Wtedy też rozpoczęła swoją działalność, która ma na celu nie tylko korzyści ekonomiczne i produkcję energii dla regionu, ale również zadbanie o środowisko naturalne. Od blisko 8 lat instalacja OZE dostarcza ekologiczną energię elektryczną pozyskaną w wyniku procesu spalania biogazu rolniczego powstającego z fermentacji metanowej substratów po produkcji rolnej takich jak kiszonka z kukurydzy. Surowiec pozyskiwany jest od lokalnych rolników oraz wytwórców. Teraz XOGO zdecydowało się rozbudować infrastrukturę biogazowni o kolejny budynek techniczny, który pozwoli na jeszcze efektywniejsze zarządzanie obiektem. Będzie liczyć on 825 mkw. i będzie znajdować się w Kuźnicy Czarnkowskiej w woj. wielkopolskim.

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane