Budowa biogazowni rolniczej w powiecie szydłowieckim

2022-03-25
Budowa biogazowni rolniczej w powiecie szydłowieckim

Polska firma oferująca kompleksową i terminową obsługę w zakresie dostaw gazu wybuduje nową biogazownię rolniczą. Obiekt powstanie w powiecie szydłowskim w miejscowości Dobrut.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w regionie

Firma MAR-ROM powstała w 1990 roku i początkowo zajmowała się wyłącznie dystrybucją gazu w butlach. Na przestrzeni lat firma dynamicznie rozwijała się, zwiększając zaplecze techniczne oraz poszerzając zakres oferowanych usług i produktów. Obecnie MAR-ROM prowadzi hurtową sprzedaż gazu płynnego, zajmuje się dystrybucją butli, a także wykonuje przemysłowe instalacje na gaz płynny. Szeroko rozwinięta sieć dystrybucyjna wraz z nowoczesnym systemem transportu oraz sprawnie działający zespół konsultantów gwarantuje klientom firmy doskonałą jakość i terminowość dostaw. MAR-ROM zapewnia klientom kompleksowe wsparcie oraz realizuje na ich zlecenia projekty LPG wykorzystywane w procesach technologicznych w rolnictwie, przemyśle i budownictwie. W ostatnim czasie firma zdecydowała się na kolejny krok w rozwoju działalności, którym będzie budowa nowoczesnej biogazowni rolniczej o mocy do 0,5 MW wraz z układem wysokosprawnej produkcji energii elektrycznej i cieplnej. Inwestycja ta pozwoli na jednoczesną produkcję energii elektrycznej, cieplnej oraz produkcję nawozu ekologicznego.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to polska firma pośrednicząca w obrocie nieruchomościami komercyjnymi od 1992 roku. Przyświecające nam wartości to profesjonalizm, transparentność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU