Budowa Parku Szczecin ukończona. To największy polski kompleks magazynowy należący do Accolade

Dobiegła końca budowa największego polskiego kompleksu magazynowego należącego do Accolade. Park Szczecin, bo taką nazwę nadano nieruchomości, powstał w Załomiu na terenie o wielkości przekraczającej 46 hektarów – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny cieszą się ogromnym zainteresowaniem

Obiekt posiada imponującą powierzchnię wynoszącą 230 000 m2. Cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że wszystkie magazyny znalazły już swoich najemców. W posiadanie największego z nich wszedł AUTODOC Logistics, który zyskał do swojej dyspozycji aż trzy hale. Popularność parku nie dziwi, gdyż jest on nowoczesny, przyjazny środowisku naturalnemu oraz zatrudnionemu w nim personelowi. Warto podkreślić, że w kompleksie utworzono aż 4000 nowych miejsc pracy, co czyni tę inwestycję istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki. Kadra może korzystać z wiat rowerowych, znakomicie wyposażonych stref relaksu oraz ze stacji służących do ładowania pojazdów elektrycznych. Przedstawiciele Accolade zapowiadają kontynuowanie rozwoju marki w Szczecinie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane