Budowa 7R Park Gdańsk III rozpoczęta. Wiemy, kto jest pierwszym najemcą. 

Znany deweloper powierzchni magazynowych i przemysłowych 7R realizuje swój kolejny projekt, czyli 7R Park Gdańsk III. Właśnie ruszyła budowa tego nowoczesnego obiektu magazynowego, który zlokalizowany będzie w Barniewicach na Pomorzu. - informuje JARTOM Real Estate

Complex SAD staje się pierwszym najemcą 7R Park Gdańsk III

Park magazynowy 7R Park Gdańsk III powstaje w Barniewicach, w sąsiedztwie trójmiejskiej obwodnicy, co zapewnia sprawną i szybką logistykę w kierunku Gdańska i Gdyni. Kompleks składać będzie się z dwóch hal o łącznej powierzchni 112 tys. mkw., z czego jedna zajmie około 80 tys. mkw., a druga 32 tys. mkw. Wiemy, kto będzie pierwszym najemcą w obiekcie. To firma logistyczna Complex SAD, która podpisała już z 7R umowę wynajmu hali magazynowej w budowanym obiekcie. Complex SAD zajmie 12 tys. mkw w tym nowym projekcie 7R. 7R Park Gdańsk III to nowoczesny park, który zostanie wyposażony w różnego rodzaju rozwiązania proekologiczne, które umożliwią obniżenie kosztów użytkowania hal. Będą to m.in. panele fotowoltaiczne, świetliki dachowe, zapewniające naturalne światło, czy energooszczędne oświetlenie LED. JARTOM Real Estate oferuje nowoczesne hale magazynowe w 7R Park Gdańsk III. To doskonała lokalizacja pod różnego rodzaju działalność.   

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane