Brytyjska firma z sektora e-commerce JLI Trading kolejnym najemcą w BIK Park Wrocław

2022-07-11
Brytyjska firma z sektora e-commerce JLI Trading kolejnym najemcą w BIK Park Wrocław

Podwrocławski park logistyczny BIK Park Wrocław jest już w 77% wynajęty, a w ofercie dewelopera zostało dostępnych jedynie kilka ostatnich modułów do wynajęcia. Jednym z najemców, który zdecydował się na wynajem magazynu w obiekcie, jest prężnie działający w sektorze e-commerce brytyjski podmiot JLI Trading. - informuje JARTOM Real Estate

Moduły magazynowe do wynajęcia

Drugi etap nowoczesnego parku logistycznego BIK Park Wrocław to licząca blisko 22,5 tys. mkw powierzchni hala, która oferuje moduły magazynowe na wynajem. Obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku, w efekcie czego park jest już w 77% skomercjalizowany. Na podpisanie umowy najmu z deweloperem i zarządcą nieruchomości zdecydowała się także brytyjska firma z branży e-commerce JLI Trading posiadająca w swoim portfolio marki takie jak Bodysocks, Jobalots, czy JLI Fulfilment.
JLI Trading wynajął liczący 6 tys. mkw powierzchni moduł, który będzie pełnić funkcje magazynowe, a jego część zagospodarowana zostanie pod cele biurowe. Wysoka klasa obiektu oraz jego atrakcyjna lokalizacja pozwoli na rozwój potencjału brytyjskiej firmy na polskim rynku, oraz na usprawnienie procesów logistycznych i magazynowych. BIK Park Wrocław leży tuż pod Wrocławiem, co jest ogromną zaletą, umożliwiającą sprawną obsługę logistyczną aglomeracji wrocławskiej, a także całej Polski. Ponadto bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A4 zapewnia dobrą komunikację z rynkiem niemieckim.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU