Brembo wybuduje odlewnię żeliwa w Dąbrowie Górniczej

Brembo Poland przygotowuje się do budowy nowej odlewni żeliwa, która powstanie w Dąbrowie Górniczej. Przedsiębiorstwo nabyło w tym celu grunty o powierzchni sięgającej 17 ha, a teraz rozpoczęło procedury związane z organizacją przetargów, których zadaniem jest wyłonienie wykonawców, którym zostanie powierzona realizacja tej inwestycji – informuje JARTOM Real Estate. 

W planach nie tylko odlewnia, ale i rozbudowa fabryki

Zgodnie z przyjętymi ustaleniami, odlewnia będzie kompleksem o imponującej wielkości, która wyniesie 25 000 m2. Warto podkreślić, że to nie jedyne przedsięwzięcie zaplanowane przez firmę. Już w 2017 roku jej przedstawiciele mówili o zamiarze rozbudowania fabryki i przeznaczeniu na ten cel około 100 milionów złotych. Pozwoliłoby to na zwiększenie mocy wytwórczych i usprawnienie wielu procesów logistycznych. Ponadto Brembo Poland stara się o uzyskanie pozwoleń potrzebnych do wybudowania obiektu przemysłowego o kubaturze szacowanej na 120 000 m3. Czy wszystkie te cele zostaną zrealizowane? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne. Pomagamy także w finalizacji transakcji.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane