Branża mięsna inwestuje. Wipasz i Animex planują budowę nowych zakładów.

2022-05-16
Branża mięsna inwestuje. Wipasz i Animex planują budowę nowych zakładów.

Branża mięsna inwestuje w rozwój. Zarówno Wipasz, jak i Animex działające w branży mięsnej, planują wybudować nowe zakłady produkcyjne. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje w regionie

Firma działająca w branży mięsnej Wipasz planuje zbudować nowy zakład produkcyjny w Krośniewicach w powiecie kutnowskim. Podobną inwestycję planuje również Animex, który swój zakład postawi kilkanaście kilometrów dalej. Animex w latach 2017-2019 przejął trzy zakłady mięsne zlokalizowane w Kutnie i jeden w pobliskiej Gminie Daszyna. Teraz planuje nową inwestycję, czyli budowę już 5 zakładu na tych terenach. Z kolei Wipasz w ostatnich latach mocno inwestuje w rozwój produkcji drobiarskiej. Obecnie to jedna z największych firm produkujących pasze i mięso drobiowe w Polsce. Firma wypuszcza na rynek aż 1 mln ton paszy rocznie. Inwestycja, którą planuje Wipasz pochłonie 400 mln złotych. Nowy zakład powstanie na 15 hektarowej działce, a jego budowa ruszy już w 2023 roku. W nowym obiekcie zatrudnienie znajdzie około tysiąc osób.

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy  w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU